serum do rzęs

Kilka sprawdzonych sposobów na bujne włosy

Gęste, bujne i lśniące włosy są czymś, czego wszyscy pragniemy! Jednak w dzisiejszym świecie, w którym dominuje styl życia wypaczony przez zanieczyszczenia, niezdrowe nawyki żywieniowe, niewystarczające wzorce snu – wydaje się, że uzyskanie wymarzonej objętości włosów jest daleko idącą aspiracją. Takie czynniki sprawiły, że nasze włosy są zniszczone, szorstkie i suche, a wraz z wypadaniem włosów, ostatecznie powoduje to ich przerzedzenie. Natural Beauty gdzieś ucieka, a my czujemy się sfrustrowane.

Więcej informacji: https://fachowiec.org.pl/regularna-pielegnacja-wlosow-odzywki-i-ich-rola/

Co można zrobić, by cieszyć się pięknymi włosami o dużej objętości?

Przede wszystkim musisz wprowadzić zmiany w swoim stylu życia. Zacznij od poprawienia swojej diety, która powinna zawierać odpowiednią ilość składników mineralnych i witamin, takich jak:

  • żelazo,
  • witaminy C i B,
  • miedź,
  • cynk.

Co więcej, wyrób sobie nawyk picia co najmniej 8 szklanek wody dziennie, aby uzyskać wymarzone zdrowe pukle. Do tego warto rozważyć sięgnięcie po kosmetyki z serii volumize hair. Zanim wybierzesz produkt dla siebie, warto spojrzeć na Revitalash opinie, co zdecydowanie pomoże w podjęciu decyzji. Alternatywnie, zanim sięgniesz po Hair Volume możesz również skorzystać z domowych środków zaradczych, które skutecznie zmniejszą wypadanie włosów, zwiększając w ten sposób ich objętość.

Zapraszamy do odwiedzenia strony producenta.

Kozieradka na piękne włosy

Wybierz kozieradkę do zwiększenia objętości włosów. Jak to zrobić? Namocz nasiona kozieradki w wodzie na noc i zrób z nich pastę następnego ranka (np. w młynku). Rozprowadź tę pastę równomiernie na skórze głowy i włosach i pozostaw na 1 godzinę. Zmyj łagodnym szamponem i odżywką, aby zobaczyć efekty już od pierwszego użycia.

Olej rycynowy i sok z cebuli

Oba te składniki stosowane osobno są w stanie zatrzymać wypadanie włosów i zwiększyć ich objętość. Jednak po zmieszaniu może okazać się magiczną miksturą na włosy. Sok z cebuli należy oddzielić od miąższu po zmieleniu w mikserze-młynku i zmiksować z 2-3 łyżeczkami oleju rycynowego. Teraz nałóż tę mieszankę na skórę głowy i bardzo dobrze masuj, aby mieszanka wniknęła w skórę głowy. Trzymaj miksturę na skórze głowy przez 1-2 godziny, po czym zmyj łagodnym szamponem i odżywką, aby uzyskać wymarzone włosy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *